Czerwiec Łukasz

Pilot

Kierowca-Marcin Czerwiec

Tarasek Krzysztof

pilot

Kierowca-Andrzej Hasterok

Paca Agata

pilot

Kierowca-Maciej Paca

Marynik Mateusz

pilot

Kierowca -Tomasz Kunecki

Kołodyński Tomasz

pilot

Kierowca Artur Kulpa

Małek Marysia

Pilot

Kierowca Mariusz Zmuda

Hasij Kamil

Pilot

Kierowca Mateusz Merkel

Jakubowski Marcin

pilot

Kierowca Grzegorz Górski ,Krzysztof Zawora ,Barbara Pietrzyk

Gwóżdz Michał

pilot

Kierowca Adrian Czerwiński

Hojdem Paweł

pilot

Kierowca Aleksander Kołodziej

Nowacka Kinga

pilot

Kierowca-Andrzej Nowacki

Bieniek Grzegorz

Kierowca

Piloci: Sebastian Gajda, Joachim Musz . Nissan Almera W rajdach od dawna zarówno jako kierowca lub pilot licencjonowanego kierowcy Grzegorza Dudek. Grzegorz pochodzi z Kotkowic ,jest kierowcą rajdowym z licencją.

Czytaj więcej  

Hasterok Andrzej

Kierowca

Pilot: Krzysztof Tarasek Opel Tigra Załoga debiutująca w na trasach Skjs-u. Załoga Strzelecko kozielskiej.💪

Czerwiński Adrian

Kierowca

Piloci: Gwóźdź Michał Fiat CC Adrian swoją przygodę z rajdami amatorskimi rozpoczął w 2018 roku pierwszy raz startując jako pilot Peugeotem 206 z Pawłem Swereda na KJS w Namysłowie. W 2019 już wsiadł za kierowcę do swojego CC Adrian z powodzeniem zaczął swoją przygodę w rajdach swoją niebieską strzałą:) Ma swojego stałego pilota Michała. Stawał na podium w poszczególnych rundach Kierowcy Roku Opolszczyzny .Najlepiej podchodzą Adrianowi nocne super oesy w cyklu opolskim .Startował również na Śląsku.

Czerwiec Marcin

Kierowca

Pilot: Łukasz Czerwiec Citroën C2 Marcin i Łukasz razem prowadzą swoją firmę ,która dla większości rajdów na naszym rejonie robi pucharki i razem podróżują po odcinkach rajdowych. Bracia dołączyli do naszego klubu w 2019 roku. Z rajdu na rajd poprawiają wyniki.

Kulpa Artur

Kierowca

Piloci: Jakub Kraft .Tomasz Kołodyński Fiat 126p Artur maluszka zbudował i jeżdzi nim pierwszy sezon.Pierwszy start debiutującego maluszka był na Rajdzie Głubczyckim Wcześniej zasiadał za kierownica Audi Cupe i Peugota 206 W rajdach sercem całe życie.

Paca Maciej

Kierowca

Pilot: Agata Paca Peugeot 106 Maciek i Agata od początku swojego znajdowania tworzą zgrany team w rajdówce a od roku również w życiu prywatnym. To nasze pierwsze klubowe małżeństwo.

Kunecki Tomasz

Kierowca

Pilot Mateusz Marynik KIA Picanto W wieku 19 lat uległ wypadkowi samochodowemu, którego był pasażerem i został skazany na wózek inwalidzki. Od lat startuje jako zawodnik z pilotem Mateuszem Marynikiem i odnosi sukcesy. Największy sukcesem jest to , że jest jedynym w Polsce kierowcą niepełnosprawnym, który ściga się w rajdach z pełnosprawnymi zawodnikami. W 2017 Tomasz zdobył tytuł Sportowca Roku Powiatu Nyskiego

Pietrzyk Barbara

Kierowca

Pilot:,Monika Gołębiewska,Kamila Jodko,Marcin Jakubowski Grzegorz Bieniek. Mitsubishi Colt Przygodę z rajdami Baśka zaczęła w 2017 w typowo babskim składzie. Kierowca i pilot kobieta. Pierwsze starty w kjs-ach, po roku w już grubsze rajdy,zmiana pilota na Grześka Bieniek i małe osiągnięcia .Jak sama mówi...potencjał jest ale potrzebny bat.

Zmuda Mariusz

Kierowca

Pilot: Marysia Małek Subaru Impreza

Merkel Mateusz

Kierowca

Pilot: Kamil Hasij BMW Po długiej przerwie wracają w odwróconych pozycjach w fotelu rajdowym.

Górski Grzegorz

Kierowca

Pilot: Marcin Jakubowski, Agata Górska. BMW Grzesiek wrócił do rajdów po przerwie. Jeździł z Agata, żoną(to nasze drugie rajdowe małżeństwo). Od roku tworzy z Marcinem Jakubowskim zgrany team rajdowy.

Dudek Grzegorz

Kierowca

Piloci: Bieniek Grzegorz VW Golf

Zawora Krzysztof

Kierowca

Piloci: Marta Swolany, Cezary Kaszubski, Marcin Jakubowski VW GOLF II GTI "Urodziłem się i pochodzę z Nysy Swoją karierę sportową zacząłem w 2009 roku , przez 4 lata były to sporadyczne starty. "...Startuje w klasie IV z bardzo mocnymi samochodami i jestem dumny z wyników. Większość życia i czasu poświęcam rajdom ,ponieważ to kocham ale rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu. Mam nadzieje ,że po nawiązaniu współpracy z Gminną Nysa wszystko się odmieni. Startując będę miał błysk w oku i spokój w sercu, że na kogoś jednak można liczyć. Marzenia się spełniają tylko trzeba chcieć ,a ja chcę by Miasto Nysa znowu zasłynęło z motosportu jak to było za czasów Piotrka Soja, Pawła Soja ,Pawła Dytko... "

Kołodziej Aleksander

Kierowca

Pilot Paweł Hojdem Renault Clio Clio Tą załogę najczęściej można zobaczyć na Torze Fiata w Tychach,gdzie utrzymują wysoką pozycję zmaganiach

Nowacki Andrzej

Kierowca

Pilot: Kinga Nowacka Subaru Impreza Andrzej Nowacki z córką Kinga Nowacka w subaru . Gość znany w środowisku poznańskich rajdowców, zdobywca wielu tytułow. niesamowicie pozytywny człowiek na którego zawsze można liczyć. W rajdach startuje od 2007 roku. Promuje rajdy w miejscu, w którym wymierają - Wielkopolsce.

Zmuda Rafał

Kierowca

Pilot; Patryk Kurda Subaru Impreza "Rafał Zmuda (kierowca) i Mariusz Zmuda (pilot)... na początku startowaliśmy razem... KJSami zaraził nas Czesiu Cebula nauczyciel ZSM w Opolu (startował w GSMP). Jeśli się nie mylę nasz pierwszy start to 2006/2007 rok może nawet 2005. Ale abstrahując od roku, to pierwszą imprezę jaką pojechaliśmy to było.... w NYSIE. Nasz chrzest bojowy. Nie udało się ukończyć.😥 Awaria. Ale bakcyl połknięty. Później każdy w swoją drogę ale wciąż 126p. Między czasie dwa lata pauzy. Powrót do 126p Mariusza. Epizod w Hondzie prelude w Rajdzie Festiwalowym 2014 przesiadka do skody felicji 2016 fiat cc sporting 2017 subaru impreza i cały czas jeden pilot-Paweł "