29 Oct
29Oct

Zaczynamy relację z Rajdu Nyskiego poszczególnych załóg.

Załoga OO Auto funkcyjne. Andrzej Nowacki/ Kinga NowackaSubaru impreza Fuks rally team Przyjaciele naszego Klubu NSA Racing.Załoga z Kościana, jak sami mówią...najszybszy PKS Tata z córką pierwszy raz gościli na naszych opolskich imprezach.Należy dodać,iż załoga jechała bez zapoznania trasy i bez pomiaru czasu.Bardzo dziękujemy Wam za przyjazd do Nysy.

 Marek Michel i Konrad Peterman Mini Moris .Załoga startowała bez pomiaru czasu jako auto funkcyjne rozpoczynające rywalizację załóg w SKJS-e Mini Moris był ulubioną rajdóweczką Krzysztofa.Bardzo dziękujemy Piotrowi Soja za udostepnienie samochodu na Rajd Nyski

 Aleksander Kołodziej/Paweł HojdemClio, 1 miejsce w klasie  trzeciej. Wielkie gratulację.

Grzegorz Górski i Marcin Jakubowski BMW,4 miejsce w klasie RWD. Mocy za mało,kilogramów za dużo.Awaria po przekroczeniu mety ostatniej próby. Będzie co naprawiać przed następną rundą.Gratulację ukończenia rajdu.

 Mateusz Merkel/ Kamil HasijBMW6 miejsce klasa RWD. Mateusz i Kamil po 8-letniej przerwie pierwszy raz przystąpili do rywalizacji na trasach rajdowych.Wcześniej startowali  w odwróconym składzie.Gratulację ukończenia rajdu.

 Marcin Czerwiec/Łukasz Czerwiec Jurotech Rally, Citroen C2 

4 miejsce w klasie drugiej. Gdyby nie anulowanie kary za falstart innej załodze, bracia  mieliby trzecie miejsce. Trudno.

 Maciej Paca/Agata Maciej Paca. 5 miejsce w klasie 2. Gratulacje ukończenia rajdu.

Andrzej Hasterok/Krzysiu Tarasek , Opel Tigra.13 miejsce w klasie drugiej.To drugi rajd chłopaków a właściwie pierwszy. Wczesniej startowali tylko w jednym KJS-e w Branicach.

 Adrian Czerwiński/ Michau GwóźdźVariat Rally Team. Klasa 1Jak pech to pech. Już drugi raz w tym roku załodze nie udało się ukończyć rajdu. Przykro strasznie.Do momentu awarii załoga miała pewne 3 miejsce w klasie 1, awaria wystąpiła w połowie 4 próby.Pękł króciec z układu chłodzenia, wyleciał cały płyn, poszła uszczelka pod głowicą i przytarły się tłoki - reasumując silnik do wyrzucenia.

Tomasz Kunecki i Mateusz Marynik, Kia Picanto.

3 miejsce w klasie pierwszej 

Gratulacje wielkie.

Basia Pietrzyk i Grześ Bieniek. Mitsubishi Colt Rally

4 miejsce w klasie pierwszej.

 Artur Kulpa i Tomasz Kołodyński  Fiat 126p.

2 miejsce w klasie Histo

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.